Užsakymas

Užsąkymo vykdymo procedūra:

1. Išsirenkate e-parduotuvėje prekes ir atsiunčiate nurodytu e-mailo adresu: kvepalai.pigu@gmail.com


2. Patvirtiname užsąkymą ir išrašome sąskaitą apmokėjimui įvertindami siuntinio
svorį - jis gali svyruoti nuo 5 iki 15 litų. (kaip pavyzdys: atsiimant pašto skyriuje 1 pakuotę kvepalų išsiuntimas kainuotų - 5 litus, 2 pakuotes ir daugiau - 8 litus, per kurjerius su pristatymu - 12 litų) ir atsiunčiame Jums nurodytu el.pašto adresu. Sąskaitos galiojimo laikas - 48 valandos.

3. Pasirinkus mokėjimo būdą - "apmokėti už kvepalus atsiimant pašto skyriuje ar per kurjerius" - ši paslauga kainuos Jums papildomai 15 litų. (kaip pavyzdys: siunčiant 1 pakuotę per pašto skyrių Jums kainuos 5 litus, apmokėti pašte ar kurjeriui atsiimant - dar plius 15 litų, viso - 20 Lt.

4. Pagal atsiūstą sąskaitą apmokate nurodytą sumą. Greičiausias ir pigiausias būdas yra internetinės bankininkystės arba padarote pavedimą iš bet kokio
Lietuvos banko skyriaus.

5. Gavę įplaukas išsiunčiame prekes Jūsų nurodytu adresu ir pasirinktu pristatymo būdu. Prekės pristatomos per 1 darbo dieną ir ne vėliau kaip sekančią nuo įplaukų gavimo dieną. Apie prękių išsiuntimą būtinai pranešime Jūsų el.pašto adresu.

6. Jei pageidaujate kam nors dovanoti kvepalus - parašykite apie tai prie užsąkymo komentaruose, nurodydami tik gavėjo rekvizitus (1 punktas). Prekės
bus atitinkamai šventiškai įpakuotos - dėžutė, kaspinas, atvirutė su sveikinimu (pagal pageidavimą). Tai gali kainuoti papildomai apie 10 litų.

7. Jei pageidaujate kvepalų iš sąrašo užsakymams, siunčiate tuo pačiu e-mailo adresu: kvepalai.pigu@gmail.com, arba spaudžiant "UŽSAKYTI", atsiunčiama sąskaita išankstiniam apmokėjimui, prekių pristatymo terminas iki 2 savaičių.


Pristatymas:

Pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą atsiimant pašto skyriuje arba per kurjerius.

Lietuvos paštas - prekės pristatomos sekančią dieną, nuo gauto apmokėjimo dienos. Pristatymo kaina nuo 5 iki 8 litų, pagal siuntinio svorį (3 punktas) Darbo laikas: Jūsų pašto skyriaus darbo laikas įskaitant ir šeštadienius. Su savimi turėkite pasą.

Per kurjerius - prekės pristatomos sekančią dieną nuo gauto apmokėjimo dienos . Pristatymo kaina 12 litų, pagal siuntinio svorį (3 punktas) Atsiimant per kurjerius, prekės pristatomos pirmadienį - penktadienį nuo 8 iki 17 valandos, plius šeštadieniais nuo 8 iki 14 valandos.


Prekių keitimas ar grąžinimas:   
Nusipirkę netinkamos kokybės kosmetikos, parfumerijos prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Mes priimsime grąžinamą prekę, Jums tereikia tinkamai ją supakuoti.  Galite naudoti pakuotę, kurioje prekė buvo Jums pristatyta, arba kitą, svarbu supakuoti grąžinamą prekę taip , kad gabenant ji nebūtų pažeista. Siūsti galite tiek per kurjerius, tiek naudojantis pašto skyriaus paslaugomis - Jūsų patirtas išlaidas kompensuosime. Siunčiate info nurodytu e-mail kvepalai.pigu@gmail.com apie grąžinimą nurodant kas buvo pirkta ir kada, nurodant priežastį ir pateikiant savo duomenis.    

Prekės gražinimo atveju, gražinami tik už prekes apmokėti pinigai, už prękių pristatymą ar atsiėmimą pinigai negrąžinami.